Náš příběh aneb jak se zrodil ROUŠKONAUT


Jsme malá rodinná firma ze severu Čech. Obvykle se zabýváme prací na rozvojových a inovačních projektech. Našimi klienty jsou nejčastěji malé a střední firmy, drobní živnostníci, zemědělci, ale také obce a neziskové organizace.

V rámci jednoho takového inovačního projektu, který se zabýval nanomateriály v souvislosti s jejich uplatněním u pracovních ochranných overalů, jsme navázali spolupráci s několika odbornými pracovníky přes nanotechnologie a také s vědeckými pracovníky z univerzit. Záštitu nad projektem pak opatřila společnost CERVA GROUP. Výsledkem této spolupráce je materiál, který nabízí maximální ochranu proti agresivním tekutinám, virům, bakteriím, toxickým látkám přenášeným vzduchem a současně si zachovává vysokou prodyšnost a pevnost. Stává se tak ideálním pracovním oděvem.

Veškeré výhody a vlastnosti tohoto materiálu jsou ideálně uplatnitelné i v případě výroby roušek při současné pandemii koronaviru. Po úspěchu pilotní testovací série, která u vybraných uživatelů sklidila mnoho pozitivních ohlasů, je tak ve spolupráci s šicími dílnami můžeme pro vás šít ve větším množství.

Jsme jedni z Vás. Jmenujeme se Kpt. NEMO s.r.o. a najdete nás v Jirkově na náměstí. 

Kpt. NEMO s.r.o.     IČ: 082 41 813     Kostelní 68,Jirkov 431 11, Česká republika      jednatel - Ing. Milan Drábek (mobil +420 602 181 465)              

Autor webu s eshopem ROUŠKOnaut: Ondřej Drábek DiS. (na fotce s rodinou)     mobil +420 606 425 662    mail: ondrej.drabek@rouskonaut.cz

Sledujte nás také na facebooku  https://www.facebook.com/rouskonaut