NANOmembrány (sada filtrů 3 ks)

Obšitá nanotextilní membrána NanoSafe. Na výběr z dvou variant provedení - tvar domeček pasující do "papoušků" a tvar obdélník do roušek skládaných obdélníkovitého tvaru. 

Díky jemné struktuře nanovláken poskytuje ochranu před mikroorganismy, viry, bakteriemi a toxickými částicemi přenášenými vzduchem s účinností 99,8 až 100%.

Nanomebrána je při ochraně proti viru efektivní ze dvou důvodů: 1) má velmi malé otvůrky, přes které nepronikne kapénka, kterou se šíří viry a bakterie; 2) tím, že jsou nanovlákna velmi tenká, působí mezi nimi slabé atomární síly, které fungují jako magnety na malé částice, ty se na ně přilepí a nedostanou se dál.

Nanomembránu vkládejte do roušky tak, aby vám kryla ústa a nos.

  • Účinnost proti virům 99,8% a více
  • Opakovatelné použití a snadná údržba
  • Hydrofobní ochrana - viry se přenáší kapénkami
  • Dvě varianty provedení dle tvaru - domeček (do papoušků) a obdélník (do skládaných roušek)

Materiál: hydrofobní barierová netkaná textilie z polypropylenu povlákněná nanovlákennou vrstvou z polymeru, která je ochráněná laminací

Zvolte si variantu:

Cena od 149,00 Kč
Please select variants first

Garance spokojenosti

"Vyzkoušela jsem již několik roušek, od látkových až po zdravotnické. Rouškonautská je simply the best!"

Veronika Sucháčová

Praha

"Rouška je tak lehká a příjemná k nošení, že si ji občas i zapomenu sundat, jak o ní vlastně nevím. A to mě přitom ještě chrání!"

Petr Muller

Hora Sv. Kateřiny

"V bavlněné roušce jsem byla vyřízená po 30 minutách nákupu. V té od Vás si mohu s klidem zaběhat. S látkovými se nedá srovnat!"

Lenka Jelínková

Chomutov

"NanoTubusy s našim natištěným firemním logem vypadají prostě senzačně. Je to náš nejoriginálnější a v aktuální situaci nejvhodnější propagační předmět!"

Ing. Štěpánka Bedeková

Severočeské doly a.s.