NanoTubus

Konec hledání zašantročené roušky! NanoTubus (nákrčník) máte neustále po ruce, resp. na krku, kde vás zdobí, hřeje a jedním rychlým pohybem si kdykoliv potřebujete můžete zakrýt ústa i nos.

Nyní INOVOVANÝ ÚCHYT NANOMEMBRÁNY V KAPSIČCE SE SUCHÝM ZIPEM pro ještě lepší komfort!

Ochranný tubus (nákrčník) Sweep s vyjímatelnou nanomembránou NanoSafe přes kapsičku. Ideální pro aktivně založené jedince. Na výběr z tří desítek dizajnů a grafických variant.

Tubus je vyroben z funkčního materiálu CoolPlus, který vyniká výbornou prodyšností a dokonalým odvodem potu. V kombinaci s velkou nanotextilní membránou NanoSafe  vyjímatelnou přes kapsu, poskytuje maximální ochranu před mikroorganismy, viry, bakteriemi a toxickými částicemi přenášenými vzduchem s účinností 99,8 až 100%.

Nanomebrána je při ochraně proti viru efektivní ze dvou důvodů: 1) má velmi malé otvůrky, přes které nepronikne kapénka, kterou se šíří viry a bakterie; 2) tím, že jsou nanovlákna velmi tenká, působí mezi nimi slabé atomární síly, které fungují jako magnety na malé částice, ty se na ně přilepí a nedostanou se dál.

  • Univerzální použití - ochranný sportovní i módní doplněk
  • 3 v 1 - může sloužit jako nákrčník, polomaska, ochranná polomaska s vysokým filtračním účinkem proti virům, smogu a dalším toxickým látkám
  • Uživatelský komfort - prodyšný, elastický, praktický, příjemný k pokožce
  • Opakovatelné použití a snadná údržba
  • Na výběr z mnoha grafických variant
  • Firemní zákazníci mohou mít s vlastním logem/celkovou podobou tubusu

Materiál: 100% polyester CoolPlus (tubus), zalaminovaná nanovlákenná vrstva z polymeru (nanomembrána-filtr)

JAK POSTUPOVAT PŘI VÝBĚRU KONKRÉTNÍHO DIZAJNU NANOTUBUSU:

1) ZDE NALEZNETE AKTUÁLNÍ DOSTUPNÉ GRAFICKÉ VARIANTY TUBUSŮ

2) NÁZVY VYBRANÝCH VARIANT (PŘÍPADNĚ JEJICH LINKY) VČETNĚ POČTU JEDNOTLIVÝCH KUSŮ VLOŽTE DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE A ODEŠLETE

3) POKUD BY BYLO COKOLIV NEJASNÉ, NEVÁHEJTE SE NA MNE OBRÁTIT                                                     (tel. 606425662/email: ondrej.drabek@rouskonaut.cz) 

399,00 Kč
Please select variants first