NanoŽaluzka

Větší skládaná ochranná NANOrouška obdélníkového tvaru s kapsičkou ze shora pro vložení nanomembrány NanoSafe (dodávána k roušce). 

Ušita z hydrofobní dvouvrstvé netkané textilie, která vyniká vysokými bariérovými vlastnostmi, brání průniku mikroorganismů a prachových částic. V kombinaci s vyjímatelnou nanotextilní membránou NanoSafe poskytuje maximální ochranu před mikroorganismy, viry, bakteriemi a toxickými částicemi přenášenými vzduchem s účinností 99,8 až 100%.

Nanomebrána je při ochraně proti viru efektivní ze dvou důvodů: 1) má velmi malé otvůrky, přes které nepronikne kapénka, kterou se šíří viry a bakterie; 2) tím, že jsou nanovlákna velmi tenká, působí mezi nimi slabé atomární síly, které fungují jako magnety na malé částice, ty se na ně přilepí a nedostanou se dál.

  • Účinnost proti virům 99,8% a více
  • Opakovatelné použití a snadná údržba
  • Hydrofobní ochrana - viry se přenáší kapénkami
  • Uživatelský komfort - prodyšná, lehoučká, příjemná k pokožce

Materiál: hydrofobní dvouvrstvá barierová netkaná textilie z polypropylenu (rouška), zalaminovaná nanovlákenná vrstva z polymeru (nanomembrána-filtr), silikonové průhledné pruženky (uchycení za uši)

99,00 Kč
Please select variants first

Garance spokojenosti

"Vyzkoušela jsem již několik roušek, od látkových až po zdravotnické. Rouškonautská je simply the best!"

Veronika Sucháčová

Praha

"Rouška je tak lehká a příjemná k nošení, že si ji občas i zapomenu sundat, jak o ní vlastně nevím. A to mě přitom ještě chrání!"

Petr Muller

Hora Sv. Kateřiny

"V bavlněné roušce jsem byla vyřízená po 30 minutách nákupu. V té od Vás si mohu s klidem zaběhat. S látkovými se nedá srovnat!"

Lenka Jelínková

Chomutov

"NanoTubusy s našim natištěným firemním logem vypadají prostě senzačně. Je to náš nejoriginálnější a v aktuální situaci nejvhodnější propagační předmět!"

Ing. Štěpánka Bedeková

Severočeské doly a.s.